sobota, 27 lutego 2016

Unboxing - Victorinox Swisschamp XXLT i Vic's Bike Tool Set

Victorinox Swisschamp XXLT i Victorinox Bike Tool
czyli najbardziej pożądany ze swisschampów (najbardziej pożądany przeze mnie), bo niezwykle rzadki i z niezwykle ciekawym zestawem narzędzi;
 
Poza tym Bike toole - czyli zestaw narzędzi rowerowych Victorinoxa, powstały na fali nietypowych projektów w latach 90 XX wieku.
W filmie poniżej, tylko unboxing, pełna prezentacja nożyków kiedy indziej:

Kilka słów o nożu i secie:
Swisschamp XXLT:
należy do najgrubszych scyzorów z rodziny "Champów" (Champion, Swisschamp, Swisschamp XL, Swisschamp XLT, Swisschamp XAVT, Swisschamp XXLT, Workchamp, Workchamp XL), w której znaczną część modeli stanowią tylko i wyłącznie noże kolekcjonerskie. A to z racji ich grubości, która po prostu utrudnia operowanie narzędziami umieszczonymi w scyzorykach. Niemniej scyzoryki te stanowią sporą gratkę dla kolekcjonerów i całkiem fajną lokatę kapitału: dla przykładu Swisschamp XXLT na Ebayu spokojnie może zejść za 500 euro (w stanie takim, jak mój, czyli działająca zapalniczka, niezużyte narzędzia, ale brak pudełka i papierów). Co więcej, model XXLT będzie raczej tylko coraz droższy, bo nie jest już produkowany.

Victorinox Bike Tool set: 
Także stan kolekcjonerski; W secie jest: pochewka na cały zestaw, scyzoryk Spartan z okładkami Ecoline konkretnie pod ten model scyzoryka, dwa klucze do śrub, skuwacz łańcucha, łatki, instrukcja. Zatem mam pełny set, nawet otrzymałem elementy opakowania :-)
 
--
operując nożem i jakimkolwiek innym narzędziem pamiętaj o bezpieczeństwie!
http://www.pwljm.pl/bhp-opole/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz